Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerimizde çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak, yeniliklerin öncüsü olup, topluma ağız ve diş sağlığı hizmeti sunan kurumlar arasında örnek kurum olmak.Profesyonel bir anlayış ile mevcut kaynakları etkili ve verimli kullanarak, çağdaş, güvenilir, zamanında ve kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunarak, hizmet kalitemizi en üst sıralara taşımak.
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Lalapaşa Mahallesi, Çaykara Cd.Karaveli sok.No:1 25050 Yakutiye/Erzurum
Telefon Tel:0 442 233 45 90
Fax https:0 442 235 68 50
E-Mail E-Mail:erzurum.adsm@saglik.gov.tr
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Ağız Bakımı, Beslenme ve Diş, Hamilelikte Diş, Çocuklarda Diş, Diş Fırçalama, Diş Neden Çürür, Diş Çekimi Sonrası, Diş Hassasiyeti, Diş Eti ve Diş Taşı, Kanal Tedavisi, Protezler ve Bakımı, İmplant Uygulamsı, Diş Dolguları, Diş Röntgen
Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Erzurum Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -