İdil Devlet Hastanesi

Hastanemize başvuran her bireye güler yüzlü, insan haklarına saygılı, ihtiyaç ve beklentilerinin en kısa sürede karşılanarak, hizmeti alan ve sunanların memnuniyetinin sağlanarak, yeniliklere açık,uluslar arası standartlar ve hukuki esaslara uygun, evrensel insani değerleri benimseyen ve uygulanabilir kılan etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, güvenilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak.Sağlıklı hayat tarzının benimsendiği ve herkesin hasta hakları ve etik ilkeler doğrultusunda günlük yaşam gereksinimlerinin karşılandığı, yaşam kalitesinin artırıldığı, çalışan hasta ve yakınlarının memnuniyetlerinin sağlandığı, kaliteli ve kapsamlı sağlık uygulamalarını belirli bir sistem dahilinde ve kesintisiz aynı nitelikte yapılması.

İdil Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İdil Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Aşağı Mah. Hastane Caddesi İdil/Şırnak
Telefon 0486 551 36 36
Fax 0486 551 24 14
E-Mail sirnakidildh@saglik.gov.tr

İdil Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

İdil Devlet Hastanesi Nerede
İdil Devlet Hastanesi Randevu Alma
İdil Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İdil Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İdil Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

İdil Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Diyet Polikliniği

-Tıbbi Sosyal Hizmet Birimi

-Ameliyathane

-Eczane

-Servisler

İdil Devlet Hastanesi Doktorları
İdil Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -