Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi

İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi olarak, tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini artırmada ki kararlılığı ile uluslararası standartlarda hizmet veren bölgemizin örnek hastanesi olmak. İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi olarak ; hastalarımıza, hasta hakları doğrultusunda modern teşhis araçları ile doğru tanı ve tedavi metodları kullanarak zamanında, kaliteli, güvenilir,sağlık hizmetleri sunarak hasta ve çalışan güvenliğinin sağlanması,hastalarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayan ve çalışanlarımızın çalışmaktan onur duyup ve memnun olacağı, sosyal sorumluluklarının bilincinde topluma en üst düzeyde katkı sağlayan sürekli gelişen, etkin bir yönetim ve uygulama kalite politikamızdır. Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde,yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı hizmet anlayışını oluşturmak,sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmaları kullanarak örnek bir yönetim ve işletim sistemi kurmak,bilimsel araştırmaları ve yeni uygulamaları takip etmek,mükemmel sağlık hizmetini kaliteden ödün vermeden sunmak,kendimizi sürekli eğitmek ve geliştirmek kalite yönetim sisteminin sürekliliğini sağlamak misyonumuz olmalı.İshakoğlu Çayeli Devlet Hastanesi olarak güvenli, güler yüzlü ve toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmak.

Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yenipazar Mahallesi, S.Sabit İshakoğlu Cd Çayeli/Rize, Türkiye  
Telefon 0464 532 50 63
Fax 0464 532 50 96
E-Mail rizedhs2@saglik.gov.tr

Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi Nerede
Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi Randevu Alma
Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servisi

-İç Hastalıkları

-Çocuk Hastalıkları

-Genel Cerrahi

-Üroloji

-Ağız diş Hastalıkları

-Aile Hekimliği

Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi Doktorları
Çayeli İshakoğlu Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -