Bursa Karacabey Devlet Hastanesi

reklam
Bölgesinde sağlık ihtiyaçlarına cevap veren,uluslararası standartlara uygun bir sağlık kuruluşu olmak.Yasalar çerçevesinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak kaliteli sağlık hizmeti sunmak.
Karacabey Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Karacabey Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Mecidiye Mah. Bursa Çanakkale Yolu Şifa Sokak No 2 Karacabey, BURSA
TelefonTel: 0 224 676 10 92
Fax0 224 676 24 50
E-MailE-Mail:karacabeydh@saglik.gov.tr
Karacabey Devlet Hastanesi Nerede
Karacabey Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Karacabey Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Karacabey Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Karacabey Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Karacabey Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Erişkin Genel Yoğun Bakım 1. Seviye 4 Yatak,Erişkin Genel Yoğun Bakım 2. Seviye 6 Yatak,Acil Servis (1. Seviye) 7 Yataklı Müşahade,Palyatif Bakım Ünitesi 24 Yataklı,Hemodiyaliz Ünitesi 8 Aktif Cihaz + 1 Yedek Cihaz,Ameliyathane 4 Ameliyat Masası,Doğum Salonu (SDL) 2,Yeni Doğan Ünitesi 1. Seviye 4 Küvöz,Diş Ünitesi 5 Diş Ünitesi,Endoskopi Ünitesi,Sterilzasyon Ünitesi,Tomografi Ünitesi,MR Ünitesi,KBRN Dekontaminasyon Ünitesi,Evde Sağlık Birimi,Laboratuvar Hizmetleri,Klinik Hizmetleri,Poliklinik Hizmetleri,Görüntü Hizmetleri,Direkt Grafi,Kemik Ölçümü,Panoramik Röntgen,Ultrasonografi,Peri Apikal Röntgen,Elektrokardiyogram EKG,Solunum Fonksiyon Testi SFT,Elektroensefalografi EEG,Efor Hizmetleri,Göz Ölçüm Hizmetleri,İşitme Tarama, Odiyometri,Fizik Tedavi Hizmetleri,Sigara Bırakma Polikliniği,Gebe Okulu,Diyabet Okulu,Sosyal Hizmetler,
Karacabey Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Karacabey Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -