Özel Fizmer FTR Merkezi

Merkezimiz, modern tıbbın bütün olanaklarını kullanarak hastalarımıza uzman doktorlarımız önderliğindeki sağlık ekibiyle 04 Ekim 2005 tarihinde etik değerler doğrultusunda kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Hastalarımızın sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutan merkezimiz, bilgi ve tecrübesini hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek doğrultusunda kullanmaktadır. Fizmer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, hastalarımızın her türlü haklarını gözeterek ve tedavilerinden en üst seviyede faydalanmalarını sağlayarak Türkiye’de örnek gösterilen bir merkez olmayı amaçlamaktayız.

Özel Fizmer FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizmer FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Strazburg Caddesi No. 12/A Sıhhiye  
Telefon Tel:0 (312) 229-9527
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Fizmer FTR Merkezi Nerede
Özel Fizmer FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Fizmer FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizmer FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizmer FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizmer FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji
Özel Fizmer FTR Merkezi Doktorları
Özel Fizmer FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -