Bandırma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Toplum Ağız Diş Sağlığını koruyarak, bilgilendirerek, eğiterek ve gerektiğinde Ağız Diş Sağlığı ile ilgili sorunların çözümünde bilimsel, çağdaş son teknolojileri kullanarak hastayı sağlığına kavuşturmak. Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, güler yüzlü, empati ile yaklaşarak Hasta Memnuniyetini ve Çalışan Memnuniyetini maksimum arttırmaktır.Ağız ve diş sağlığı hizmetlerini teknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında; koruyucu tedavileri ön planda tutarak, etkin kaliteli ve güvenilir, kolay ulaşılabilir bir şekilde, güler yüzle halkımızın hizmetine sunmaktır.
Bandırma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Bandırma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres : Sunullah Mah. Ordu Cad. Lalelik Mevki No:2 Bandırma/Balıkesir
Telefon Tel:0 266 714 2324
Fax 0 266 714 2327
E-Mail E-Mail:bkesirbandirma.adsm@saglik.gov.tr
Bandırma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Bandırma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bandırma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bandırma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Diş Hekimi Acil Yaklaşımı, Diş Absesi, Diş Çürükleri, Diş Çekimi ve Sonrası, Diş Dolguları, Kanal Tedavisi, Protez ve Bakım, Sigara ve Ağız Sağlığı, Ağız Kanseri, Hamilelikte Diş Bakımı, Diş Fırçalama Tekniği, Diş İpi Kullanımı, Dişlere Florür Uygulaması,
Bandırma Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -