Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi

Esen Tıp Merkezi olarak, sizlerin sağlık sorununuzda çözüm ortağınız olabilmek, memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmak ve hizmetlerimizi kabul edilebilir fiyatlarda sunabilmek için verimliliğimizi arttırarak maliyetlerimizi minimumda tutmak hedefiyle, 2007 de hizmet sunmaya başladık. Mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitimi almış, kendini sağlık hizmetlerine adamış, özverili ve mensubumuz olmaktan gurur duyan ekibimizle fark yaratan hizmet sunmaktayız. Tedavi hizmetlerinde olduğu gibi, koruyucu sağlık hizmetlerine de önem veren bir sağlık kurumuyuz.

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres İhsaniye Mh. Şehit Mehmet Gönenç Sk. No:2  
Telefon 0 (266) 718-8888
Fax
E-Mail

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Nerede
Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Nöroloji

-Psikiyatri

-Göz Hastalıkları

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Doktorları
Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -