Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi

Esen Tıp Merkezi olarak, sizlerin sağlık sorununuzda çözüm ortağınız olabilmek, memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmak ve hizmetlerimizi kabul edilebilir fiyatlarda sunabilmek için verimliliğimizi arttırarak maliyetlerimizi minimumda tutmak hedefiyle, 2007 de hizmet sunmaya başladık. Mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitimi almış, kendini sağlık hizmetlerine adamış, özverili ve mensubumuz olmaktan gurur duyan ekibimizle fark yaratan hizmet sunmaktayız. Tedavi hizmetlerinde olduğu gibi, koruyucu sağlık hizmetlerine de önem veren bir sağlık kurumuyuz.

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:İhsaniye Mh. Şehit Mehmet Gönenç Sk. No:2  
Telefon Tel:0 (266) 718-8888
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Nerede
Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Psikiyatri, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezi Doktorları
Özel Esen Psikiyatri Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -