Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi

Çalışan ve hasta görüşleri alınarak oluşturulan bir yönetim sistemi, en yeni tıbbi uygulamaları ve teknolojileri ile hastaların tüm sağlık sorunlarını gidermeye yönelik tedavi anlayışı, toplumun ve hastaların değişen ihtiyaçlarına hızlı uyum sağlayan değişim programları ile ilkeli bir sağlık kuruluşu olmaktır.En son küresel, tıbbi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, çalışan tüm personelin bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlayan, hasta tedavileri yanında topluma hastalıklar konusunda koruyucu sağlık çalışmalarını yapan ve bu hizmetleri en ekonomik ve kaliteli bir şekilde din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeden sunmaktır.

Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fevzi Pasa Cad. No:4 (Sanayi Sitesi Cami Yanı) Mustafakemalpasa / Bursa  
Telefon 0 535 302 86 43
Fax
E-Mail ozelmkpdiyalizmerkezi@gmail.com

Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezi Doktorları
  Özel Mustafakemalpaşa Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -