Araç İlçe Devlet Hastanesi

Yasal mevzuat ve etik kurallar çerçevesinde, hasta ve çalışan memnuniyetine odaklı, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izleyerek, sürekli eğitim ve iyileştirme ile hastaların tanı ve tedavi ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak.Bölgemizde, modern tıbbın tüm olanaklarını kullanan, uluslararası standartlarda tanı, tedavi ve bakım hizmeti veren en iyi hastane olmak.

Araç İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Araç İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres YENİ MAHALLE HASTANE CADDESİ NO:62 ARAÇ/KASTAMONU  
Telefon 0 366 362 10 23
Fax 366 362 21 42
E-Mail kastamonudhs2@saglik.gov.tr

Araç İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Araç İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Araç İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Araç İlçe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Araç İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Araç İlçe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Araç İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Aile Hekimliği Polikliniği

-Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği/Polikliniği

-İç Hastalıkları Kliniği/Polikliniği

-Acil Polikliniği

Araç İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Araç İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -