Ayvacık Devlet Hastanesi

Hastanemize başvuran her kesimde bireye; güler yüzlü, insan haklarına saygılı bir şekilde ihtiyaç ve beklentilerinin en kısa sürede karşılanarak, çağdaş güvenilir bir ortamda sağlık hizmetinden en yeni şekilde yararlanmasını sağlamaktır.Çalışan ve hasta memnunniyeti, İlgili, anlayışla,güler yüzlü hizmet, Çevreyi ve insana saygı, Sağlık hizmetini kalite ve hızlı sunmak, Tüm kaynakları etkin kullanmak, Tıbbi etik kurallara bağlılık, Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, Hasta merkezli yaklışam.

Ayvacık Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ayvacık Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Eyüp Sultan Mah. Mustafa Güler Sokak No:5 Ayvacık – SAMSUN  
Telefon 0362 813 27 23
Fax 0362 813 27 24
E-Mail samsundhs2@saglik.gov.tr

Ayvacık Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Ayvacık Devlet Hastanesi Nerede
Ayvacık Devlet Hastanesi Randevu Alma
Ayvacık Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ayvacık Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ayvacık Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ayvacık Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları

-Çocuk Hastalıkları

-Aile Hekimliği

-Genel Cerrahi

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Acil Servis

-Diş Hastalıkları

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Radyoloji

-Laboratuvar

Ayvacık Devlet Hastanesi Doktorları
Ayvacık Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -