Özel İlke Hastanesi

Hastanemiz ‘‘ilkemiz insan’’ diyerek yola çıkan, deneyimli hekimlerin, sağlığı herkes için yaygınlaştırma ve mutluluğu çoğaltma misyonunun ürünüdür.Tıbbın evrensel etik değerlerinden taviz vermeyen deneyimli hekimler, işinin ehli hemşireler, güleryüzlü personel ve teknolojinin sunduğu modern imkanlar hastanemizin kuruluş vizyonunu oluşturmaktadır.
Özel İlke Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İlke Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yıldırımbeyazıt Cd. No:56 Yenibosna, Bahçelievler, İSTANBUL
Telefon Tel:(0212) 652 52 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel İlke Hastanesi Nerede
Özel İlke Hastanesi Randevu Alma
Özel İlke Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İlke Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İlke Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İlke Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ameliyathane, Çocuk Hastalıkları, Diş Hekimliği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları ve Cerrahisi, İç Hastalıklar (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Laboratuvar, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji
Özel İlke Hastanesi Doktorları
Özel İlke Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -