Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi

Özel Ekin Tıp Merkezi, Ekin Doruk Sağlık Hizmetleri ve Tic. Ltd. Şti’ne bağlı tescilli bir marka olup, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk mahallesinde faaliyet göstermektedir. 24 Ocak 2011 tarihinde Altınoluk’ta faaliyete başlayan Özel Ekin Tıp Merkezi 1200 m2′ lik kapalı alana sahiptir. Ekin Tıp Merkezi 22 branşta, 4 acil hekimi, 15 uzman hekim, 2 diş hekimi, 1 diyetisyeni ve 62 personeli; laboratuvar, dijital görüntüleme gibi tanı üniteleriyle, bölge halkının yıllardır özlemini duyduğu sağlık hizmetini yerine getirmenin mutluluğu içerisinde her geçen gün daha da büyüyor. 40 araçlık otoparkı, 4 araçlık engelli araç otoparkı, ferah bir yeşil alanı ve 4 katlı bağımsız yapısıyla tasarlanan Ekin Tıp Merkezi, dünyaca ünlü Şahindere kanyonunun tam karşısında, Çanakkale-İzmir Yolu üzerinde Altınoluk Otogarı’nın hemen yanında bulunmaktadır. Ekin Tıp Merkezi hastane standartlarında fiziki bir yapı tasarlanarak kurulmuştur. İleri düzey teknolojik donanımı, en üst seviyede steril koşulları, işlevsel, güvenli, konforlu ortamı ile fiziksel bir mükemmellik içindedir. Seçkin doktorlarımız ve hemşirelerimiz, laboratuvar ekibimiz, eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tüm gayretimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmektir.

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

<

Adres İskele Mah. Akçam Cad. No:32/4 Altınoluk – Edremit / Balıkesir  
Telefon 0 266 205 00 00
Fax 0 266 396 19 70
E-Mail

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi Nerede
Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

-BESLENME VE DİYET

-BİYOKİMYA

-CHECK UP

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-DERMATOLOJİ (CİLDİYE)

-GÖĞÜS HASTALIKLARI

-İÇ HASTALIKLARI

-KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM

-KULAK BURUN BOĞAZ

-MİKROBİYOLOJİ

-GÖZ HASTALIKLARI

-NÖROLOJİ

-ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

-PLASTİK VE ESTETİK CERRAHİ

-ÜROLOJİ

-LABORATUVAR

-PANORAMİK DİŞ RÖNTGENİ

Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezi Doktorları
Özel Altınoluk Ekin Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -