Bayramiç Devlet Hastanesi

reklam
· Uluslararası toplam kalite standartlarına uygun,· Sağlık hizmetlerini bilimsel araştırma ışığında sunan,· Memnuniyet ölçülerini en üst düzeye taşıyan· Saygın, lider, tercih edilen SAĞLIK KURUMU olmaktır.Sağlık hizmetlerinde Toplam Kalite Standartlarını temel alarak ölçülebilir hizmet sunumu kriterlerini belirleyip her aşamada bilgi, dikkatle sorunları çözmeye odaklı bilimsel ve çağdaş yöntemi benimseyerek kurum kültürü oluşturup saygın etkin ve ölçülebilir hasta-çalışan memnuniyetini ön plana çıkaran kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.
Bayramiç Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Bayramiç Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Camikebir Mahallesi İnönü Caddesi No:1 Bayramiç
TelefonTel:0 286 773 12 48
Fax0 286 773 28 89
E-MailE-Mail:canakkaledhs2@saglik.gov.tr
Bayramiç Devlet Hastanesi Nerede
Bayramiç Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Bayramiç Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bayramiç Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Bayramiç Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Bayramiç Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
DAHİLİYE YATAN HASTA SERVİSİ,GENEL CERRAHİ YATAN SERVİSİ,AİLE HEKİMLİĞİ YATAN HASTA SERVİSİ,PALYATİF BAKIM MERKEZİ,DİYALİZ ÜNİTESİ
Bayramiç Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Bayramiç Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -