Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi

Ataşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Prof. Dr. Türkan Saylan Tıp Merkezi olarak vizyonumuz; ulusal sağlık hizmetlerini uluslar arası kalite düzeyinde, katılımcı yönetim modeliyle, kurumsal kimliği ön plana çıkararak, nitelikli sağlık hizmetleri üreten bir kuruluş olmaktır. Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti ve hizmet sunan ekibin memnuniyetini koruyarak büyümek, büyürken sağlıkta butik hizmet olgusundan uzaklaşmamaktır. Hastalıklardan korunma bilincinin yaygınlaşmasına destek olmak, maliyet ve verimliliği etkin yöneterek kaliteden ödün vermemektir. Türkan Saylan Tıp Merkezi üstlendiği misyon ve vizyonu kapsamında; çağdaş ve uluslararası standartlar doğrultusunda oluşturduğu yönetim sistemine, bilimselliğe, seçkin personel ve doktorları ile ekip çalışmasına güvenen, her zaman daha iyiyi hedefleyen ve bu doğrultuda kurumsal gelişimini sürdüren, hasta memnuniyetine odaklı bir kalite anlayışını benimsemektedir.Ataşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Prof.Dr.Türkan Saylan Tıp Merkezi olarak misyonumuz; hasta memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde, çağdaş bilgi ve teknolojileri uluslar arası seviyede kullanarak, hasta ve yakınlarının hakları ve etik değerin korunması, kaliteli sağlık hizmetlerinin üretilmesi ve topluma sunulmasıdır. Türkan Saylan Tıp Merkezi, koruyucu teşhis ve tedavi edici sağlık hizmetlerini, en iyi teknik alt yapı, üstün nitelikli, insana değer veren hekim ve destek kadrosu ile kârı değil, sunulan hizmetin kalitesini ön planda tutarak uygun ekonomik koşullarda topluma sunar. Amaç, Türkiye’nin genel sağlık politikası kapsamında, insanlara sağlık yardımı götürmek, tanı ve tedavi hizmetleri için gerekli teknik ve bilimsel çalışmaları yapmak, sağlıklı bir neslin yetişmesine yardımcı olmak, insanlara geniş çapta sağlık hizmeti sunan devlet, eğitim ve araştırma hastaneleri, üniversite hastaneleriyle iş birliği içinde hizmet üretmektir.

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. No : 4 Ataşehir / İstanbul  
Telefon 0 (216) 577-7140
Fax (216) 577-7144
E-Mail bilgi@turkansaylantıpmerkezi.com

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Nerede
Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Randevu Alma
Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Beslenme ve Diyetetik

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Kulak Burun Boğaz

-Göz Hastalıkları

-Dermatoloji (Cildiye)

-Aile Hekimliği

-Acil

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Laboratuvar

-Radyoloji

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezi Doktorları
Ataşehir Belediyesi Türkan Saylan Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -