Özel FBM Korupark Hastanesi

reklam
Sağlık konusunda deneyimli, Teknolojiyi takip eden, hastaya ve hasta yakınlarına saygılı, ülkesine hizmeti bir görev olarak benimsemiş, Güleryüzlü ve samimi ekibi ile değerlerine bağlı, “Güvenilir Bir Hastane” olmayı sürdürmek.İnsan sağlığını en önemli değer kabul ederek, güven ve dürüstlük ilkelerinden asla taviz vermeden, tüm hizmet birimlerinde kalite gereklerine mutlak ve tam uyum doğrultusunda sağlık hizmeti vermek.
Özel FBM Korupark Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel FBM Korupark Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Asaf Namlı Caddesi İstiklal Mahallesi No: 22 Düziçi/ Osmaniye
TelefonTel:0-328-876 35 35
FaxFax:0-328-876 34 34
E-MailE-Mail:info@koruparkhastanesi.com
Özel FBM Korupark Hastanesi Nerede
Özel FBM Korupark Hastanesi Randevu Alma
Özel FBM Korupark Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel FBM Korupark Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel FBM Korupark Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel FBM Korupark Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye),Nöroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Çocuk Kardiyolojisi,Neonatoloji,Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi),Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Biyokimya,Radyoloji,Mikrobiyoloji,Acil,Yoğun Bakım,Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel FBM Korupark Hastanesi Doktorları
Özel FBM Korupark Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Emsey Hastanesi - Özel Remedy Hospital - Özel Pendik Bölge Hastanesi - Özel Pendik Şifa Hastanesi - Özel Mehmet Toprak Hastanesi - Özel Maltepe Bölge Hastanesi - Özel Küçükyalı Delta Hospital - Özel Rumeli Hastanesi - Özel İstanbul Hospital - Özel Halkalı Kent Hastanesi -