Akçakoca Devlet Hastanesi

Akçakoca Devlet Hastanesinden faydalanan insanlarımıza en iyi hizmeti verebilmesi için maddi ve insani kaynakların bir araya getirilerek, hastanemizde görev yapan personellerin ortak katılımı ve çabalarıyla sürekli gelişme ve yüksek verim anlayışı içerisinde ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun, güvenilir ve kaliteli hizmet sunma, bu hizmeti en uygun maliyete dayalı ve en kısa sürede bireylere ulaştırmaktır. Akçakoca Devlet Hastanesi olarak oluşabilecek bütün problemlerin bir ekip ruhu ve anlayışı içerisinde en kısa zamanda çözülmesini sağlayarak Batı Karadeniz’de ve Ülkemizde hizmet veren hastaneler içinden ilk sıralara yerleşmek hedeflenmektedir.

Akçakoca Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Akçakoca Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres  Cumhuriyet Mahallesi Park Caddesi No:20 Akçakoca/Düzce  
Telefon  (380) 611 40 05
Fax (380) 611 44 56
E-Mail

Akçakoca Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Akçakoca Devlet Hastanesi Nerede
Akçakoca Devlet Hastanesi Randevu Alma
Akçakoca Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Akçakoca Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Akçakoca Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Akçakoca Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Poliklniği

-Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları

-Diş Hekimliği

-Diyaliz

-Genel Cerrahi

-Göğüs Hastalıkları

-İç Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları Ve Doğum

-Kardiyoloji

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları

-Ortopedi ve Travmataloji

-Anesteziyoloji ve Reanimasyon,​

Akçakoca Devlet Hastanesi Doktorları
Akçakoca Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -