Özel Fizema Tıp Merkezi

Temiz, ferah bir mekânda ekip çalışmalarıyla hasta memnuniyetini ön planda tutmak, kolay ulaşılabilen ve devamlılık sağlayan, sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilenen kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktır.Etik değerlerden ödün vermeyen, hasta memnuniyeti odaklı, güler yüzlü uzman doktor ve deneyimli sağlık personeli kadromuz ile hastalarımızın yaşam kalitesini artırarak daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Özel Fizema Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizema Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kültür Mahallesi 721. Sk. No: 22, Merkez / DÜZCE
Telefon 0380 525 00 03 0380 524 99 10
Fax
E-Mail info@fizema.com.tr

Özel Fizema Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Fizema Tıp Merkezi Nerede
Özel Fizema Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Fizema Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizema Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizema Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Fizema Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Psikiyatri

-Psikolog

-Sağlıklı Yaşam / Diyet ve Beslenme

-Ortopedi

-Getat Ünitesi

Özel Fizema Tıp Merkezi Doktorları
Özel Fizema Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -