Özel Fizema Tıp Merkezi

Temiz, ferah bir mekânda ekip çalışmalarıyla hasta memnuniyetini ön planda tutmak, kolay ulaşılabilen ve devamlılık sağlayan, sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yenilenen kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktır.Etik değerlerden ödün vermeyen, hasta memnuniyeti odaklı, güler yüzlü uzman doktor ve deneyimli sağlık personeli kadromuz ile hastalarımızın yaşam kalitesini artırarak daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Özel Fizema Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizema Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Kültür Mahallesi 721. Sk. No: 22, Merkez / DÜZCE
Telefon Tel:0380 525 00 03 0380 524 99 10
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@fizema.com.tr

Özel Fizema Tıp Merkezi Nerede
Özel Fizema Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Fizema Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizema Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizema Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizema Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Psikiyatri, Psikolog, Sağlıklı Yaşam / Diyet ve Beslenme, Ortopedi, Getat Ünitesi
Özel Fizema Tıp Merkezi Doktorları
Özel Fizema Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -