Kocaali İlçe Devlet Hastanesi

Güncel sağlık mevzuatı çerçevesinde ,Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımızadin ,dil ,ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin ,hasta haklarına saygılı, çalışan haklarına duyarlı , etik değerlere bağlı ve hizmeti veren ile alan arasındaki pozitif iletişim ile memnuniyeti sürekli hale getirmek, kaynakları etkin ve verimli kullanmak, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamakçeşitli iletişim yolları ile hastaları sağlık konusunda bilgilendirmek, sağlık hizmeti sunarken hasta ve yakınları ile kendi personelimizin de memnuniyetini önemseyerek sağlık hizmeti sunmaktır.Gelişen ve değişen teknolojiye uygun , çağdaş, evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde,hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak sağlık hizmeti sunmak, bu hizmeti sağlarken toplumumuzun yaşam kalitesini artırmak amacıyla modern tıbbın imkanlarını kullanarakkaliteli sağlık hizmeti sunmak ve öncü rol üstlenen sağlık tesisi olmaktır.

Kocaali İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kocaali İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yayla mah. Akçakoca yolu üzeri. Posta kodu: 54800 Kocaali/Sakarya  
Telefon 0264 812 1018
Fax 0264 812 1020
E-Mail kocaalidevlethastanesi@gmail.com

Kocaali İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kocaali İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Kocaali İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Pamukova İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kocaali İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Pamukova İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kocaali İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ACİL TIP

-DAHİLİYE

-AİLE HEKİMLİĞİ

-ÇOCUK HASTALIKLARI

-AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

-HEMODİYALİZ ÜNİTESİ

Kocaali İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Pamukova İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -