Özel Düzce Göz Tıp Merkezi

Özel Düzce Göz Merkezi alanında uzman üç doktor tarafından 16.07.2007 tarihinde, Kültür Mahallesi Eski İstanbul Caddesi No: 126 Düzce adresinde faaliyetine başlamıştır. Sürekli büyüyen ve gelişen merkezimiz bir yandan artan hasta sayısına cevap verirken, diğer yandan sektördeki gelişmelere göre kendini güncellemeye devam etmiştir. İş hacmi artışı ve gelişen sektörün sonuncunda Özel Düzce Göz Merkezi, hastalarına daha iyi hizmet verebilmek için, son sistem cihazlar ile donatılan kendi binasını inşaa etmiş ve 2017 yılı başında kendi binasına “Özel Düzce Göz Tıp Merkezi” adı ile taşınmıştır. Merkezimizde göz, ortopedi, genel cerrah, cildiye, psikiyatri, psikolog, çocuk sağlığı, kardiyoloji, beslenme ve diyet dallarında poliklinik ve ameliyat hizmetleri verilmektedir. Özel Düzce Göz Tıp Merkezi, uzman doktorları, tecrübeli ve güler yüzlü persoenelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Tıp merkezimizde poliklinik ve ameliyat hizmetleri verilmektedir.

Özel Düzce Göz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Düzce Göz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Kültür Mah. 718 . Sok. No: 22/5 (Yunus Market Arkası) Merkez / DÜZCE, PK 81010
Telefon Tel:0380 524 50 54
Fax Fax:0380 524 50 54
E-Mail E-Mail:iletisim@duzcegoz.com.tr iletisim@duzcegoztipmerkezi.com

Özel Düzce Göz Tıp Merkezi Nerede
Özel Düzce Göz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Düzce Göz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Düzce Göz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Düzce Göz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Düzce Göz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Göz Polikliniği, Beslenme ve Diyet Polikliniği, Cildiye Polikliniği, Çocuk Sağlığı Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Kardiyoloji Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Polikliniği, Ortopedi Polikliniği, Psikiyatri Polikliniği, Psikolog Polikliniği
Özel Düzce Göz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Düzce Göz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -