Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Üniversite Hastanemiz, bulunduğu bölgede toplumun ruh ve beden sağlığının korunmasını, 3.basamak sağlık kuruluşu olarak üst düzeyde tanı ve tedavi hizmetinin çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak sunulmasını, evrensel standartlarda eğitim, öğretim ve araştırma yapılması için gerekli altyapı desteğinin sağlanmasını amaçlar. Bu amacını, sahip olduğu üstün nitelikli kadrosu ile güncel bilgi ve modern teknoloji eşliğinde, evrensel standartlarda kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vermektir.Düzce Üniversitesi Hastanesi Türkiye’de önde gelen ve dünyada saygın; üst düzeyde bilgi birikimine sahip, topluma bilimsel ve çağdaş altyapısı ile kaliteli sağlık hizmeti sunan, bilimsel araştırmalara yön veren ve yenilikleri ilk uygulayan genç ve dinamik kadrosuyla sağlık hizmetleri açısından ulusal ve uluslararası standartlara uygun sağlık hizmeti üreten bir kuruluş olmaktır.

Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Konuralp Yerleşkesi Beçiyörükler Mevkii Merkez, Düzce 81010  
Telefon Tel:0 380 542 13 90
Fax Fax:0 380 542 13 87
E-Mail E-Mail:hastane@duzce.edu.tr

Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede
Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Adli Tıp, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Aile Hekimliği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Hemodiyaliz, İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -