Yıldızeli Devlet Hastanesi

reklam
Mevzuatlar çerçevesinde; şeffaf,insan haklarına saygılı ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunmaktır.Sunduğu hizmetin kalitesi ile bölgede örnek gösterilen hastane olmak.
Yıldızeli Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Yıldızeli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Fevzi Çakmak Mah. Nazmi Yaraş Cad. No:31/3 Yıldızeli / SİVAS
TelefonTel:0.346 751 24 98
FaxFax:0.346 751 25 07
E-MailE-Mail: sivasdhs12@saglik.gov.tr
Yıldızeli Devlet Hastanesi Nerede
Yıldızeli Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Yıldızeli Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yıldızeli Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Yıldızeli Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Yıldızeli Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Polikliniği,Kan Alma,Aile Hekim Polikliniği,Dahiliye Polikliniği,Radyoloji Birimi,Diyaliz Polikliniği,Diş Polikliniği,Ameliyathane ,Acil Servis,Evde Sağlık Hizmetleri,Hemodiyaliz,Dahiliye,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Diyet Polikiliniği,Üroloji Polikliniği,Ağız ve Diş Sağlığı Birimi,Aile Hekimliği,Algoloji (Ağrı Polikliniği)
Yıldızeli Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutYıldızeli Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -