Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi

İnsan ve toplum sağlığı ile ilgili hizmetleri, güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak, etkili, güvenli ve kesintisiz olarak sunmak, hasta haklarını ve hasta güvenliğini destekleyerek, evrensel standartlarda eğitim, araştırma ve öğretim yapılması için gerekli altyapı ve donanımı sağlamaktır.Kalite kültürünü tüm uygulamalarda yaşama geçirmek, hasta odaklı yaklaşımı güçlendirmek, hasta ve çalışan memnuniyetini mükemmelliğe ulaştırmak, hastane hizmetlerinde tıbbi, teknolojik ve idari uygulamaları ile toplumun özlediği, örnek kaliteli ve tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 58140 KAMPÜS/SİVAS  
Telefon 0(346) 258-00 00
Fax 0(346) 258-00 24
E-Mail hastane@cumhuriyet.edu.tr

Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Nerede
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Randevu Alma
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Doktorları
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -