Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi

İnsan ve toplum sağlığı ile ilgili hizmetleri, güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak, etkili, güvenli ve kesintisiz olarak sunmak, hasta haklarını ve hasta güvenliğini destekleyerek, evrensel standartlarda eğitim, araştırma ve öğretim yapılması için gerekli altyapı ve donanımı sağlamaktır.Kalite kültürünü tüm uygulamalarda yaşama geçirmek, hasta odaklı yaklaşımı güçlendirmek, hasta ve çalışan memnuniyetini mükemmelliğe ulaştırmak, hastane hizmetlerinde tıbbi, teknolojik ve idari uygulamaları ile toplumun özlediği, örnek kaliteli ve tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Hakkında İçerikler
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 58140 KAMPÜS/SİVAS
Telefon Tel:0(346) 258-00 00
Fax Fax:0(346) 258-00 24
E-Mail E-Mail:hastane@cumhuriyet.edu.tr
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Nerede
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Randevu Alma
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezi Doktorları
Cumhuriyet Üniversitesi Sıcak Çermik Fizik Tedavi Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -