Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi

reklam

Hasta ve çalışan memnuniyeti ilkelerine sadık kalmak koşulu ile hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmak; kolay ulaşılabilir, güvenilir ve nitelikli bir sağlık hizmeti sunmak; yapılan bilimsel çalışmalar ve eğitim faaliyetleriyle, tıp bilimine katkılar sağlamak ve etik kurallara bağlı, çağın gerektirdiği koşullarda, bilgi ve beceri ile donatılmış hekimler yetiştirmektir.Hastaların ve uzmanlık öğrencilerinin en çok tercih ettiği, bilimsel anlamda uluslararası platformda adından söz ettiren, uluslar arası kalitede hizmet veren ve kurumsal kimliği ile ön planda olan bir hastane olabilmektir.

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Baltalimanı Mahallesi Baltalimanı Hisar Caddesi No:56 Sarıyer / İSTANBUL 
TelefonTel:0212 323 70 75
FaxFax: 0212 323 70 82, 0212 323 70 95, 0212 323 70 89
E-MailE-Mail:…

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Nerede
Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Spor Hekimliği, Sigarayı Bırakma Polikliniği, Psikiyatri, Nöroloji, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Enfeksiyon Hastalıkları, Diyabet Polikliniği, Dermatoloji, Dahiliye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Beslenme ve Diyet, Aile Hekimliği, 1- Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Kliniği, 2- El Cerrahisi Kliniği, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Diş, Beyin Cerrahisi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Doktorları
Etimessgut Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -