Özel Sahva Diyaliz Merkezi

Diyaliz tedavilerinde hasta memnuniyenini, hasta mahremiyetini, hastaların güven içerisinde tedavilerini sağlayacakları, Türkiye’ nin diyaliz sektöründe saygınlığı ile önde gelen kuruluşlarından biri olmak.Özel SAHVA Reşitpaşa diyaliz merkezi olarak doğru, çağdaş standartlarda tedavi hizmetlerini, hastalarımızın menfaatleri doğrultusunda Türkiye’ de ve dünyada uygulanan yenilikleri yakından takip ederek, etik değerler içerisinde hastalarımıza uygulamak.

Özel Sahva Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sahva Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Reşitpaşa mah. Tuncay Artun Cad. No:4 Sarıyer – İSTANBUL  
Telefon 0 (212) 277-0314
Fax (212) 277-0274
E-Mail info@sahvadiyaliz.com

Özel Sahva Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Sahva Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Sahva Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Sahva Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sahva Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sahva Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Sahva Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Sahva Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Sahva Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -