Özel Rumeli Tıp Merkezi

2004 yılında Poliklinik olarak kurulmuş olan klinik, 2008 yılında aynı yerinde Tıp Merkezi olarak çalışmaya başlamıştır. Lokasyon olarak bölgenin sağlık ihtiyacını karşılamak konusunda 2008 yılından beri mevkisinde önemli bir yere sahip olmuştur. Hemen karşısında bulunan Boğaziçi Üniversitesi’ne hem mevki olarak hem de Üniversitenin çalışan ve öğrencileri ile komşu olan Özel Rumeli Tıp Merkezi (aBC’s) , yıllardır tüm bölgeye kesinti-siz hizmet vermektedir. Klinik kadrosu ve stratejik konumu ile “Butik Klinik” kavramını halkına tanıtmayı başarmış ender merkezlerdendir.
Özel Rumeli Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Rumeli Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Nispetiye Caddesi No: 15/2 Rumeli Hisarüstü / SARIYER
Telefon Tel:(0212) 257 75 56 – (0212) 287 18 19
Fax Fax:(0212) 358 59 81
E-Mail E-Mail:rumelitip@gmail.com
Özel Rumeli Tıp Merkezi Nerede
Özel Rumeli Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Rumeli Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Rumeli Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Rumeli Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Rumeli Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ACİL BİRİMİ, ÇOCUK HASTALIKLARI, DAHİLİYE, DİŞ HEKİMLİĞİ, GÖZ SAĞLIĞI, KADIN HASTALIKLARI, LABORATUVAR, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ, NÖROLOJİ, PSİKOLOJİ, KALP VE DAMAR CERRAHİSİ
Özel Rumeli Tıp Merkezi Doktorları
Özel Rumeli Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -