Özel Otağtepe Tıp Merkezi

Özel Otağtepe Tıp Merkezi( Kavacık- Beykoz, Istanbul), nitelikli ve uzman kadrolar ile etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetini din, dil, ırk, cinsiyet ve bölge ayırımı gözetmeksizin sunmak amacındadır. 2008 yılından beri Beykoz Otağtepe de halkımıza kaliteli, verimli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktayız ve her gün artan ilginizi doğru yolda olduğumuzun bir kanıtı olarak kabul ediyoruz. Op Dr Özgür Nizam, Op Dr Ömer Demirelli ve Uz Dr Şebnem Bozkurt Nizam’ın çağdaş bir yönetim, modern tıbbi uygulamalar ve çağın gerektirdiği sağlıktaki teknolojik donanım ile örnek gösterilen, hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayabilen ”sağlıkta güvenin ve dostluğun adresi” bir sağlık kuruluşu olmaktır amacımız.
Özel Otağtepe Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Otağtepe Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Otağtepe Cad. Kavacık Mah. No:56 Beykoz, İstanbul
Telefon Tel:0 216 465 91 40-0 530 665 00 90
Fax Fax:0 216 465 91 44
E-Mail E-Mail:info@otagtepetipmerkezi.com
Özel Otağtepe Tıp Merkezi Nerede
Özel Otağtepe Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Otağtepe Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Otağtepe Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Otağtepe Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Otağtepe Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ACİL, GÖĞÜS KALP DAMAR CERRAHİSİ, AKCİĞER KANSERİ, TERLEME ETS CERRAHİSİ, LAZER KOLTUK ALTI TERLEME, THORASİK OUTLET CERRAHİSİ, TRANSTORASİK İNCE İĞNE ASPİRASYON BİOPSİSİ, GÖĞÜS DUVAR DEFORMİTELERİ CERRAHİSİ, ESTETİK VARİS CERRAHİSİ, GÖĞÜS TRAVMALARI, PNÖMOTORAX CERRAHİSİ, MEDİASTEN CERRAHİSİ, DİAFRAGMA CERRAHİSİ, KOAH VE CERRAHİSİ, BRONŞEKTAZİ VE CERRAHİSİ, BRONSKOPİ, VATS CERRAHİSİ, TİMUS CERRAHİSİ, AĞIZ VE DİŞ, ÇOCUK, DAHİLİYE, GENEL CERRAHİ, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, LABORATUVAR, RADYOLOJİ, UROLOJİ, DİYETİSYEN, ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ, KARDİYOLOJİ, FİZİK TEDAVİ, GELENEKSEL VE TAMAMLAYICI TIP, GÖZ HASTALIKLARI
Özel Otağtepe Tıp Merkezi Doktorları
Özel Otağtepe Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -