Kuşadası Devlet Hastanesi

reklam
Sağlıklı yaşamın tüm insanların en temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, bilimsel ve etik kurallar çerçevesinde sağlık hizmeti veren, kaynaklarını ve teknolojisini verimli bir biçimde kullanan, ekolojik çevreye ve insana saygılı, personel memnuniyetini göz ardı etmeyen, hasta memnuniyetini sağlayan bir kuruluş olmaktır.Ulusal standartlarda, tıbbi tanı ve tedavi hizmeti veren, tıbbi gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, sağlık alanında tercih edilen modern bir hastane olmaktır.
Kuşadası Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kuşadası Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Türkmen mah. Bayraklı Dede Mevkii Hülya Koçyiğit Blv- Kuşadası / Aydın
TelefonTel:0 (256) 618 24 14 (8 Hat)
Fax0 (256) 618 22 20
E-MailE-Mail:…
Aydın Kadın Doğum Ve ÇocukHastalıkları Hastanesi Nerede
Aydın Kadın Doğum Ve ÇocukHastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aydın Kadın Doğum Ve ÇocukHastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aydın Kadın Doğum Ve ÇocukHastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Hasta Hakları Birimi,Çalışan Hakları ve Güvenliği Birimi,Yabancı Hasta Birimi,Evde Sağlık Birimi,Sosyal Hizmet Birimi,Sivil Savunma Birimi,Klinik Mühendislik,Eczane,Sağlık Kurulu,Satın Alma Birimi,Ayniyat Birimi,Fatura Birimi,Mutemetlik Birimi,Özlük Birimi,Bilgi İşlem,TİG Birimi,Arşiv Birimi,Teknik Birimi,
Aydın Kadın Doğum Ve ÇocukHastalıkları Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -