İzmir Selçuk Devlet Hastanesi


Hastanemiz Kuşadası yol kavşağında yer almaktadır.Tarih ve doğa güzellikleri içerisinde 1961 yılından, 1988 yılına kadar Sağlık Merkezi ve Sağlık Ocağı olarak hizmet vermekte iken ek bina inşaatına 1989 yılında başlanıp, 1992 yılındatamamlanarak işletmeye açıldı ve 50 yataklı Selçuk Devlet Hastanesi hizmete başlamış oldu.Hastanemiz 4 Bloktan oluşmaktadır.Hastanemizin kurulu olduğu toplam arsa alanı 5344 m2 olup 4227 m2 kapalı alanı vardır.Ana blokta servisler ve idari birimler yan blokta ameliyathane ve yemekhane vardır. Acil servis ve poliklinikler ayrı bloklarda hizmetlerini sürdürmektedir.Yaz aylarında artan nüfus ve trafik kazalarına cevap verebilecek büyüklükte bir acil servisimiz mevcuttur.Hastanemiz 50 yataklıdır. Tüm odalar niteliklidir.

Selçuk Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Selçuk Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres İzmir Selçuk Devlet Hastanesi Atatürk Mahallesi Dr. Sabri Yayla Bulvarı Selçuk / İZMİR  
Telefon 0.232 892 70 36
Fax 0.232 892 67 73
E-Mail izmirdhs17@saglik.gov.tr

İzmir Selçuk Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Selçuk Devlet Hastanesi Nerede
Selçuk Devlet Hastanesi Randevu Alma
Selçuk Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Selçuk Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Selçuk Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Selçuk Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Odyometri

-Palyatif Bakım Merkezi

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Eczane

-Görüntüleme Merkezi

-Laboratuvar

-Hemodiyaliz

-Ameliyathane

-Klinikler

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Birimi,

Selçuk Devlet Hastanesi Doktorları
Selçuk Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -