Gemerek Devlet Hastanesi

reklam
Memnuniyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak.Etik ilkelerden ödün vermeden hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile kesintisiz ve nitelikli sağlık hizmeti sunmak.
Gemerek Devlet Hastanesi Merkezi Hakkında İçerikler
Gemerek Devlet Hastanesi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Muhsin Yazıcıoğlu Mah. Şehit Pilot Mehmet Aras Caddesi No: 95 Gemerek/SİVAS
TelefonTel:(0346) 614 1058
FaxFax:(0346) 614 1462
E-MailE-Mail:sivasdhs2@saglik.gov.tr
Gemerek Devlet Hastanesi Merkezi Nerede
Gemerek Devlet Hastanesi Merkezi Randevu Alma
Etimessgut Gemerek Devlet Hastanesi Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gemerek Devlet Hastanesi Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Gemerek Devlet Hastanesi Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gemerek Devlet Hastanesi Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Polikliniği,Kan Alma,Aile Hekim Polikliniği,Dahiliye Polikliniği,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği,Radyoloji Birimi,Diyaliz Polikliniği,Diş Polikliniği,Ameliyathane,Diyet Polikliniği
Gemerek Devlet Hastanesi Merkezi Doktorları
Etimessgut Gemerek Devlet Hastanesi Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Medicalpark Gaziosmanpaşa Hastanesi - Özel Avrasya Hastanesi Gaziosmanpaşa - Özel Başarı Hastanesi - Özel Asya Hastanesi - Özel Yıldız Academia Hastanesi - Özel İstanbul Şafak Hastanesi - Özel Duygu Hastanesi - Özel Bilge Hastanesi - Özel Ortomedica Hastanesi - Özel Avrupa Şafak Hastanesi -