Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi

Hastanemizde Sağlık Bakanlığı Politikaları çerçevesinde insan ve hasta haklarına saygılı, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden çağdaş bilgi, donanım ve uygulamaları içeren hasta/çalışan güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutan, çevreye duyarlı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren sağlık hizmeti sunmak.En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, etkili ve verimli bir hizmeti sunmak ve hasta-çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yeni cami Mah. Dedeman Cad. Saray Sokak No:1 38700 Pınarbaşı / KAYSERİ / TÜRKİYE  
Telefon 0 352 512 10 30
Fax 0 352 512 27 40
E-Mail kayseridhs7@saglik.gov.tr

Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil

-Aile Hekimliği

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Dahiliye (İç Hastalıkları)

-Diş Hastalıkları ve Tedavisi

-Genel Cerrahi Polikliniği

Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -