Diyarbakır Ergani Devlet Hastanesi

reklam
Sağlık hizmetinde insan odaklı, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta güvenliği ve hastaların sosyal değer yargılarını önemseyen, personelinin çalışma koşulları ile ilgili taleplerini göz önünde tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren yönetim anlayışını kurum kültürü haline dönüştürmektir.Sunduğumuz Sağlık Hizmeti Standartlarının yükseltilmesi için özverili çalışanlarımızla tıbbi ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, elde ettiğimiz bilgi ve deneyimleri, hastalarımızın ve çalışanlarımızın hizmetine sunarak bölgemizin referans hastanesi olmaktır.
Ergani Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Ergani Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Adnanmenderes Mahallesi Kıralan Dink Mevkii 150 Yataklı Yeni Ergani Devlet Hastanesi
TelefonTel:0.412 611 5112
Faxhttps:0.412 611 5724
E-MailE-Mail:dbkrergani.bsh@saglik.gov.tr
Ergani Devlet Hastanesi Nerede
Ergani Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Ergani Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ergani Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Ergani Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ergani Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Cerrahi Tıp Uzmanları,Dahili Tıp Uzmanları,Temel Tıp Uzmanları,Pratisyen Hekimler,Radyoloji Uzmanları,
Ergani Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Ergani Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -