Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

Teknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında, koruyucu tedaviyi ön planda tutarak, kolay ulaşılabilir, kaliteli, verimli ve etkin ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.Ağız ve diş sağlığı alanındaki gelişmeleri izleyerek hastalarımıza çağdaş, nitelikli ve beklentilerini karşılayacak sağlık hizmeti sunmaktır.
Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:ÜÇKUYULAR, Talaytepe Mahallesi Laleş Sokak Gaziyaşargil EAH Yanı, 21070 Kayapınar/Diyarbakır
Telefon Tel:0.412 502 77 87/88
Fax https:0.412 502 77 86
E-Mail E-Mail:…
Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
RADYOLOJİ BÖLÜMÜ, ACİL, TUTUKLU VE HÜKÜMLÜ KLİNİĞİ, ENGELLİ KLİNİĞİ, ORDODONTİ KLİNİĞİ, ENDODONTİ KLİNİĞİ, PERİODONTOLOJİ KLİNİĞİ, PEDODONTİ KLİNİĞİ, PROTEZ KLİNİĞİ, RESTORATİF KLİNİĞİ, 1PROTEZ LABORATUVARI, DİŞ TEDAVİ KLİNİĞİ, EVDE SAĞLIK HİZMET BİRİMİ, AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ KLİNİĞİ, STERİLİZASYON BİRİMİ, RÖNTGEN BİRİMİ, ÇENE CERRAHİSİ KLİNİĞİ, PERİODONTOLOJİ KLİNİĞİ, PEDODONTİ KLİNİĞİ, ORTODONTİ KLİNİĞİ, PROTEZ KLİNİĞİ, TUTUKLU-HÜKÜMLÜ KLİNİĞİ, NÖBETÇİ KLİNİĞİ, EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ,
Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Etimessgut Diyarbakır Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -