Diyarbakır Eğil İlçe Devlet Hastanesi

Kaliteli sağlık hizmetini toplumun Herbir ferdine Uluslararası standartlarda ve yasal mevzuatlara uygun olarak ulaştırmaktır.Tüm bireylerin memnuniyetini sağlamak amacıyla İnsanın en önemli değerlerinden biri olan SAĞLIK’ ta, çağdaş,bütüncül ve üstün bir kalite anlayışı içerisinde mükemmeliyet düzeyini yüksek tutarak, Hasta ve hasta yakınlarına hizmet veren bölgemizin örnek ve öncü bir kurumu olmak.

Eğil İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Eğil İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Yenişehir Mah. Sağlık Caddesi No:38 Eğil/Diyarbakır  
Telefon Tel:0.412 581 2007
Fax https:0 412 581 2008
E-Mail E-Mail: diyarbakiregil.sgb@saglik.gov.tr

Eğil İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Eğil İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Eğil İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Eğil İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Eğil İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Eğil İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Laboratuvar Hizmetleri, Radyoloji Hizmetleri, Evde Sağlık Hizmetleri Birimi,
Eğil İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Eğil İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -