Diyarbakır Eğil İlçe Devlet Hastanesi

Kaliteli sağlık hizmetini toplumun Herbir ferdine Uluslararası standartlarda ve yasal mevzuatlara uygun olarak ulaştırmaktır.Tüm bireylerin memnuniyetini sağlamak amacıyla İnsanın en önemli değerlerinden biri olan SAĞLIK’ ta, çağdaş,bütüncül ve üstün bir kalite anlayışı içerisinde mükemmeliyet düzeyini yüksek tutarak, Hasta ve hasta yakınlarına hizmet veren bölgemizin örnek ve öncü bir kurumu olmak.

Eğil İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Eğil İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yenişehir Mah. Sağlık Caddesi No:38 Eğil/Diyarbakır  
Telefon 0 412 581 2007
Fax 0 412 581 2008
E-Mail diyarbakiregil.sgb@saglik.gov.tr

Diyarbakır Eğil İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Eğil İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Eğil İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Eğil İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Eğil İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Eğil İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Eğil İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Laboratuvar Hizmetleri

-Radyoloji Hizmetleri

-Evde Sağlık Hizmetleri Birimi

Eğil İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Eğil İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -