Diyarbakır Dicle Devlet Hastanesi

reklam
Kaliteli sağlık hizmetini toplumun Herbir ferdine Uluslararası standartlarda ve yasal mevzuatlara uygun olarak ulaştırmaktır.Tüm bireylerin memnuniyetini sağlamak amacıyla İnsanın en önemli değerlerinden biri olan SAĞLIK’ ta, çağdaş,bütüncül ve üstün bir kalite anlayışı içerisinde mükemmeliyet düzeyini yüksek tutarak, Hasta ve hasta yakınlarına hizmet veren bölgemizin örnek ve öncü bir kurumu olmak.
Dicle Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Dicle Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:15 Temmuz Mah.Ergani Cad.Afet Küme Evleri Bitişiği
TelefonTel:04125612073
Faxhttps:04125612682
E-MailE-Mail:dbkrdicledh.bsh@saglik.gov.tr
Dicle Devlet Hastanesi Nerede
Dicle Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Dicle Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dicle Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Dicle Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Dicle Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kadın Doğum Polikliniği,Diş Polikliniği,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Aile Hekimliği,Dahiliye
Dicle Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Dicle Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -