Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesi

Tüm bireylerin yaşam kalitelerini artırmaya yönelik verilen kamu hizmetinde vatandaş odaklı, çözümleyici nitelikte ve etik ilkeler kapsamında yürütülerek, hasta haklarına saygılı, gelişmiş teknolojiyi takip eden bütüncül sağlık hizmeti sunmaktır.İleri teknoloji ve en son bilimsel tıbbi yöntemleri takip ederek tüm sağlık çalışanlarına cevap veren, bölgesinde sağlık hizmetinin sunumunda en iyi olmayı hedefleyen, ilk tercih edilen ve referans gösterilen, güvenilir ve saygın hastane olmaktır.

Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Karacabey Mah. İstasyon Cad. No:44 Yeşilhisar / KAYSERİ  
Telefon 0352 651 20 05
Fax 0352 651 42 35
E-Mail ydh38@hotmail.com

Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Uzman Aile Hekimliği Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Acil Polikliniği

-Evde Sağlık Hizmetleri Polikliniği

-Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Polikliniiği

-Dahiliye Polikliniği

Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -