Özel Versa Hastanesi

Toplumumuzun sağlık konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak, bilimsel kurallara uygun ve kaliteli sağlık hizmetini en üst seviyede vermek, kaliteyi sürekli iyileştirme prensibiyle ülkemizde sağlık hizmeti veren lider sağlık kurumlarından biri olmak.Hastalarımıza sağlık hizmetini, uluslararası standartta sunabilmek için tıptaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, hekim, hemşire ve tüm personelimizin sürekli eğitim almasını sağlamak, çalışanlarımızın ve hastalarımızın iyiliği ve mutluluğu için çalışmak.
Özel Versa Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Versa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:GÜZELYURT MAHALLESI ÜRGÜP CADDESI NO : 43 NEVŞEHİR
Telefon Tel:0 384 214 32 32
Fax Fax:0 384 214 00 70
E-Mail E-Mail:info@versahastanesi.com.tr
Özel Versa Hastanesi Nerede
Özel Versa Hastanesi Randevu Alma
Özel Versa Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Versa Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Versa Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Versa Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ANESTEZİ VE REANİMASYON, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, BESLENME VE DİYETETİK (DİYETİSYEN), ACİL SERVİS VE AMBULANS HİZMETLERİ, ÜROLOJİ, BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, NÖROLOJİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, BİYOKİMYA, BAKTERİYOLOJİ VE ENFEKSİYON HASTALIKLARI, RADYOLOJİ, KARDİYOLOJİ, GÖZ HASTALIKLARI, KULAK BURUN BOĞAZ, GENEL CERRAHİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, DERMATOLOJİ (CİLDİYE)
Özel Versa Hastanesi Doktorları
Özel Versa Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -