Özel Kapadokya Hastanesi

Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde ve uygun koşullarda topluma sunmaktır.Özgün hizmet anlayışıyla ihtiyaçlara birebir cevap veren sağlık hizmetini, nitelikli ve deneyimli ekiple sunmaktır.
Özel Kapadokya Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kapadokya Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Güzelyurt Mah. Vefa Küçük Cad. No:9 Nevşehir/TR
Telefon Tel:0 (384) 212 1550 444 81 50
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@kapadokyahastanesi.com.tr
Özel Kapadokya Hastanesi Nerede
Özel Kapadokya Hastanesi Randevu Alma
Özel Kapadokya Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kapadokya Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kapadokya Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kapadokya Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
AMELİYATHANELER, DOĞUMHANE, LABORATUVAR, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, ERİŞKİN YOĞUN BAKIM, YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM, RADYOLOJİ, EEG (ELEKTROENSEFALOGRAFİ), EMG (ELEKTROMİYOGRAFİ), EKG (ELEKTROKARDİYOGRAFİ), BİLGİSAYARLI GÖRME ALANI TESTİ, NST (NON STRES TESTİ), ODYOLOJİ (İŞİTME TESTİ), CHECK UP, FİZYOTERAPİST, LAZER EPİLASYON, ESWT
Özel Kapadokya Hastanesi Doktorları
Özel Kapadokya Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -