İncesu Devlet Hastanesi

Hastanemizde Sağlık Bakanlığı Politikaları çerçevesinde insan ve hasta haklarına saygılı, tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden çağdaş bilgi, donanım ve uygulamaları içeren hasta/çalışan güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutan, çevreye duyarlı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren sağlık hizmeti sunmak.En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş, etkili ve verimli bir hizmeti sunmak ve hasta-çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

İncesu Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
İncesu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bahçelievler, Tevfik Fikret Sk. No:6, 38560 İncesu/Kayseri  
Telefon 0 352 691 30 18
Fax 0 352 691 33 52
E-Mail kayseridhs4@saglik.gov.tr

İncesu Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

İncesu Devlet Hastanesi Nerede
İncesu Devlet Hastanesi Randevu Alma
İncesu Devlet Hastanesin den Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

İncesu Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
İncesu Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

İncesu Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Diş Hastalıkları ve Tedavisi

-Dahiliye (İç Hastalıkları)

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Acil

İncesu Devlet Hastanesi Doktorları
İncesu Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -