Van Muradiye Devlet Hastanesi

Muradiye Devlet Hastanesi 1986 yılında 25 yataklı bir sağlık merkezi olarak hizmete açılmıştır. Bu dönemde mecburi hizmet yasası ile 4 ana branşta uzman hekimi ile faaliyet gösteren hastanemiz, Muradiye ilçesi ile Çaldıran, Özalp, ve Ağrı Diyadin ilçelerinin yakın köyleri de dahil olmak üzere oldukça yüksek bir nüfusa hizmet vermesi sebebiyle 1991 yılında 75 yataklı yeni hastane binasının temelleri atılmış ve 1995 yılında hizmete açılmıştır.2002 yılında branş hekimlerinin atanması ile tercih edilen bir sağlık kuruluşu haline gelen hastanemiz bu gün itibari ile 9 uzman hekim ile hizmet sunarak çevresinde söz sahibi olmayı başarmış bir kurumdur.Hastanenin lojmanı deprem hasarı olması sebebiyle kullanılmamaktadır eri atılmış ve 1995 yılında hizmete açılmıştır.2002 yılında branş hekimlerinin atanması ile tercih edilen bir sağlık kuruluşu haline gelen hastanemiz bu gün itibari ile 9 uzman hekim ile hizmet sunarak çevresinde söz sahibi olmayı başarmış bir kurumdur.Hastanenin lojmanı deprem hasarı olması sebebiyle kullanılmamaktadır.

Van Muradiye Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Van Muradiye Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres T.C. Yenişehir Mahallesi Hastane Cad. No:34 Muradiye VAN  
Telefon 0.432 451 2047
Fax 0.432 451 2001
E-Mail vandhs8@saglik.gov.tr

Van Muradiye Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Van Muradiye Devlet Hastanesi Nerede
Van Muradiye Devlet Hastanesi Randevu Alma
Van Muradiye Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Van Muradiye Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Van Muradiye Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Van Muradiye Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Polikliniği

-Anestezi Polikliniği

-Çocuk Polikliniği

-Dahiliye Polikliniği

-Diş Polikliniği

-Evde Bakım Polikliniği

-Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği

-Ortopedi Polikliniği

-Kulak Burun Boğaz Polikliniği

Van Muradiye Devlet Hastanesi Doktorları
Van Muradiye Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -