Diyadin Devlet Hastanesi

reklam
Hastalarımıza kaliteli bir sağlık hizmeti sunabilmek için gerekli proje ve politikalar oluşturmak, çalışanlarımızın verimliliklerini artırıcı çalışmalar yaparak ve gelişen sağlık çalışmaları doğrultusunda huzur içinde çalışmaları sürdürmek.Sağlık hizmeti sunumunda gelişen kalite standartlarını yakalayarak hasta ve çalışan memnuniyetini yükselterek örnek bir sağlık kuruluşu olmak.
Diyadin Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Diyadin Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Göl Mah. D/9 Küme Evleri Diyadin/AĞRI
TelefonTel:0 472 511 24 76
Fax
E-MailE-Mail:agridhs1@saglik.gov.tr
Diyadin Devlet Hastanesi Nerede
Diyadin Devlet Hastanesi Randevu Alma
Diyadin Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Diyadin Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Diyadin Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Diyadin Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Kulak Burun Boğaz,Dahiliye ve İç Hastalıkları,Ağız ve Diş Sağlığı,Pratisyen Tabiplerimiz,Ortopedi ve Travmatoloji,Diyaliz,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Diyadin Devlet Hastanesi Doktorları
Diyadin Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -