Ürofiz FTR Merkezi

Kürşad Ramazan Özdemir Kimdir ? 1987 Yılında Atatürk Üniversitesi tıp Fakültesini bitirdim. Mardin İdilde Pratisyen Tabip olarak göreve başladım.Daha sonra Ankara ve Niğde de görev yaptım. 1996 Yılında Fizik Tedavi Uzmanı oldum.Ankara Hastanesi ve Dr.M.Ü.Acil Yardım Trafik Hastanesin de Başhekim Yardımcısı olarak çalıştım. Halen serbest Uzman Doktor olarak kendi kliniğimde çalışmaktayım. Devlette çalışırken idari görevlerde daha fazla bulundum. İl Sağlık Müdürlüğü. Sağlık Bakanı Danışmanlığı ve Başhekim Yardımcılığı yaptım. Bu sebeple gerek hastane gerekse Yurt Dışında değişik Sağlık işletmeleri gördüm. Çok insan ile kısa zamanda tanışma ve idare etme imkanımın olması , benim sosyal ve insani ilişkileri hızlı geliştiren bir olmamı sağladı. 1996 Yılının sonunda ilk Fizik Tedavi kliniğini açtık. Ankara da 5 adet Tıp Fakültesi 7 adet Eğitim Hastanesinin bulunduğu ortamda serbest çalışmanın zor olacağının bilinceydik Bu sebeple mesleğimiz de Yurt Dışında yeni gelişmiş cihazları yakın takip ettik Kireçlenmeler, Bel ve Boyun Fıtıklarında yeni yöntemleri Ülkemize ilk getiren hekim olduk. 1998 yılında kardeşim Uz.Dr. Metin ÖZDEMİR Ankara Tıp Fakültesin den mezun oldu. İlk iş olarak Almanya da Prognoz ve Enerji tedavisi kurslarına katıldı. Birlikte çalışmaya başladık. Ankara da çok modern bir yapı yaparak 5 katlı kendi kliniğimizi kurduk. Bu klinik de çok gelişmiş tedavi cihazları yanı sıra tanıya ağırlık vermek üzere 1.5 Tesla 2006 Model Modern MRI (Magnetik Rezonans Imagıng), Kemik Dansitometre , 500 Mamp rontgen cihazı ve labratuvar oluşturduk. Kliniklerimizin başarısı özellikle MAGNETOTERAPİ de gösterdiğimiz başarı spor camiasının ilgisini çekti. Büyük Klüplerimiz Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Gençlerbirliğin de tedavi sistemlerini değiştirdik. 2001 Yılında üç ortak 50 Yataklı Fizik Tedavi Hastanesi kurduk. %100 doluluk oranı ile çalıştırmaktayız. Kendi mesleğimizin tüm gereğini başarı ile yapıyor ve genişlemelerimizi sürdürüyoruz. Son Olarak Haymanada Ürofiz Termal Oteli Kurdum.
Ürofiz FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Ürofiz FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ziyabey Caddesi 1416. Sokak No: 4 Balgat/ANKARA
Telefon Tel:(312) 285 28 28
Fax Fax:(312) 284 34 14
E-Mail E-Mail:info@urofiz.com
Ürofiz FTR Merkezi Nerede
Ürofiz FTR Merkezi Randevu Alma
Ürofiz FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ürofiz FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ürofiz FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ürofiz FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Biyokimya, Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji
Ürofiz FTR Merkezi Doktorları
Ürofiz FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -