Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü

Biz etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, güvenilir sağlık hizmetini, kanıta dayalı tıbbın gerektirdiği en son bilgi ve teknolojiyi kullanarak, ekip ruhuyla, en yüksek kalitede kesintisiz sunmak için varız.Bayındır Sağlık Grubu’nun vizyonu Türkiye’nin tüm bölgelerinde, toplumun her kesimi için, kalite ve standardını eşit ve eksiksiz olarak yaygınlaştırmış, tıbbın tüm dallarında mükemmel sağlık hizmetini “Bayındır Ekolü” ile sunan, güvenilirlik ve yetkinliğin simgesi olarak akla ilk gelen sağlık kurumu olmaktır.
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Hakkında İçerikler
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kızılırmak Mahallesi 1443 Cad. No:17 Söğütözü 06530 Ankara
Telefon Tel:0312 287 90 00
Fax Fax:0312 285 16 44
E-Mail E-Mail:merkez@bayindirhastanesi.com.tr
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Nerede
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Randevu Alma
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözünden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözünden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağrı Merkezi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Check Up, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Gelişimi, Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıkları), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Hematoloji, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kemik İliği Nakli Ünitesi, Klinik Psikoloji, Kulak, Burun, Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Patoloji, Pediatri, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji, Uyku Bozukluğu, Üroloji
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözü Doktorları
Özel Bayındır Hastanesi Söğütözünde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -