Özel Enerji FTR Merkezi

2007 yılından itibaren faaliyetine başlayan Özel Enerji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Balgat mah. Ziyabey cad. No:34 Balgat Çankaya Ankara adresinde faaliyetine devam etmektedir. Uzman doktorları, deneyimli fizyoterapistleri ve güler yüzlü personeli ile sağlık hizmetlerini güvenilir biçimde sağlamayı ilke edinmiş olan Enerji Fizik Tedavi, modern tıbbi cihazları ile de Dünyadaki ileri teknoloji tedavi alternatiflerinin çoğunu profesyonel ekibi ile gerçekleştirmektedir. Enerji Fizik Tedavi’ye gelen her hasta Fizik Tedavi Uzmanımızca değerlendirilmekte ve probleme yönelik bir tedavi programı planlamaktadır, planlanan tedavi modern fizik tedavi cihazlarıyla tedavi aşamasından iyileşme sürecine kadar hastaların tüm tedavi süreçleri gözden geçirilmektedir.
Özel Enerji FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Enerji FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ziyabey Cad. No:34 Balgat Çankaya / Ankara
Telefon Tel:0312 285 25 40 0312 285 25 41
Fax Fax:0312 285 25 38
E-Mail E-Mail:info@enerjifiziktedavi.com
Özel Enerji FTR Merkezi Nerede
Özel Enerji FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Enerji FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Enerji FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Enerji FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Enerji FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
FİZİK TEDAVİ & REHABİLİTASYON Hemipleji (Felç/inme), Parkinson Hastalığı, MS HASTALIĞI Topuk Dikeni, CP (Serabral Palsi), Omurilik Yaralanması, Romatizmal Hastalıklar, Lenf Ödem, TAMAMLAYICI TIP PRP-CGF (Kök Hücre), Proloterapi, Hacamat-Kupa terapi, Manuel Terapi, Nöral Terapi, Ozon Tedavisi, İnkontinans tedavisi (İdrar kaçırma), Hacamat-Kupa terapi, Sülük Tedavisi, Kinesio Tape (Bantlama tedavisi), Kuru İğneleme, EGZERSİZLER Boyun Egzersizleri, Omuz Egzersizleri, Bel Egzersizleri, Kalça-Diz Egzersizleri, El Bileği Egzersizleri, Topuk Diken (ESWT), Nöroloji
Özel Enerji FTR Merkezi Doktorları
Özel Enerji FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -