Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi

Sürekli meslek içi eğitimlerle desteklenen, bilgili, deneyimli, yetkin ve dinamik sağlık ekibimizle, sağlıkta kalite standartları doğrultusunda, etik değerlere saygılı, hasta güvenliği ve memnuniyetini gözeten, çağdaş ve yenilikçi sağlık hizmeti sunmaktır.Sağlık hizmeti sunumunda Üniversite Hastaneleri içerisinde öncü, ulusal ve uluslararası düzeyde tanınırlığı olan ve tercih edilen kuruluş olmaktır.
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi Hakkında İçerikler
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Konya Yolu Mevlana Bulvarı No:86 – 88 Balgat Çankaya/ANKARA
Telefon Tel:0 (312) 204-4000
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:halklailişkiler@ufuk.edu.tr
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi Nerede
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi Randevu Alma
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Deri ve Zührevi Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehab.Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Radyoloji, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Patoloji, Üroloji
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesi Doktorları
Ufuk Üniversitesi Doktor Rıdvan Ege Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -