Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi

Kızılay’ın olağan durumlarda topluma sunduğu sağlık hizmetinin etkin bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi. Genel Merkeze ve Şube Başkanlıklarımıza bağlı Tıp Merkezleri/Hastanelerde sağlık hizmeti verilmesinde toplumun tüm kesimlerine ulaşmak ve toplumdan gelen taleplere cevap verebilecek yapıyı sağlamak, sağlıktaki gelişmeleri yakından takip etmek.
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi Hakkında İçerikler
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Taceddin Veli Mah. Halit Narin Cad. No:5 Melikgazi / KAYSERİ
Telefon Tel:0352 221 02 22
Fax Fax: 0352 232 69 63
E-Mail E-Mail:…
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi Nerede
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi Randevu Alma
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
ACİL SERVİS, AĞIZ, DİŞ VE ÇENE HASTALIKLARI, AKUPUNKTUR, AMELİYATHANE VE YOĞUN BAKIM, ANESTEZİ VE REANİMASYON, AYAK BAKIM MERKEZİ, BESLENME VE DİYET, BEYİN, OMURİLİK VE SİNİR CERRAHİSİ, CERRAHİ MÜDAHALE YAPILAN BRANŞLAR, CİLDİYE, ÇOCUK HASTALIKLARI, DAHİLİYE, DİŞ, DİYETİSYEN, ESTETİK VE PLASTİK CERRAHİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYONU, GENEL CERRAHİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ, KADIN HASTALIKLARI, KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KARDİYOLOJİ, KBB, KBB VE BAŞ BOYUN CERRAHİSİ, LABORATUVAR, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PSİKİYATRİ, PSİKOLOJİ, RADYOLOJİ, RUH VE SİNİR HASTALIKLARI (PSİKİYATRİ), TETKİKLER, ÜROLOJİ
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi Doktorları
Türk Kızılayı Kayseri Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -