Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesi

Çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, çalışanların memnuniyetini önemseyen, kaliteli hizmet verilmesini sağlayan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren sağlık hizmeti sunmaktır.Sağlıklı hayat tarzının benimsendiği ve herkesin sağlık hakkına kolayca eriştiği, İnsan odaklı, sağlık hizmetlerinde çağdaş normların uygulandığı, çalışanların gerçekten mutlu olduğu ve engellerin olmadığı, herkesin rahatlıkla ulaşabildiği, sağlıklı ve güvenli sağlık hizmetinin verildiği sağlık tesisleri arasında olmaktır.

Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Güngören Mahallesi, Konya Caddesi No:15 PK:42800 Kadınhanı/Konya  
Telefon 0 332 834 03 01
Fax 0 332 834 03 04
E-Mail konyadhs14@saglik.gov.tr

Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesi Nerede
Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesi Randevu Alma
Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-EKG

-Endoskopi

-Kolonoskopi

-Laboratuvar

-Röntgen

-SFT

-Tomografi

-Ultrason

Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesi Doktorları
Kadınhanı Refik Saime Koyuncu Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -