Cihanbeyli Devlet Hastanesi

Kaliteli hizmet vermeyi her alanda benimsemiş yönetim anlayışı ile Uluslararası Toplam Kalite Standartlarına Uygun; Memnuniyet Ölçütlerini En Üst Seviyelere Çıkarmayı Hedef Edinen toplumun inandığı özlediği, güvendiği ve desteklediği bölgenin tercih edilen en kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini veren örnek ilçe hastanesi olmak.Sağlık hizmetlerini, insan ve hasta hakları çerçevesinde, etik kurallara uygun, meslek ahlakına bağlı, deneyimli sağlık personeli ile ekip ruhu içinde, güvenilir, sürekli, üretken, saygın, eşit, kaliteli ve güler yüzlü bir anlayışla topluma sunmak.Sağlık hizmetlerinde geleneksel tıbbın insancılığından uzaklaşmadan, çağdaş tıbbın teknik alt yapısını yakından izleyerek, kurumsal kimliğiyle öne çıkan bir kuruluş olmaktır, Deneyimli hekimleri ve ekip bilincini benimsemiş kadrosuyla izleyen kuruluşlara da örnek olmayı arzu etmektedir Yüksek nitelikli hasta bakımı ve tedavi hizmetlerini en düşük maliyetle üretmek ve bunu ihtiyaç sahiplerine sunmak, gelirden ve hastalardan sağlanan gelirleri en ekonomik şekilde kullanarak daha çok sayıda hastaya hasta bakımı ve tedavi hizmeti üretmek,Milli düzeydeki istihdam politikasına, ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkıda bulunmak için en son tıbbi ve teknolojik bilgilere dayalı eğitim ve araştırma metotlarını kullanmak Modern çağın gereklerine ve memleket gerçeklerine uygun, süratli, disiplinli, üstün kaliteli ve ekonomik bir hastane işletmeciliği sağlamak.

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Cihanbeyli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Atçeken Mah. Hastane Cd. No:64 42850 Cihanbeyli/Konya  
Telefon

0332 673 30 30

0332 673 40 94

0332 673 40 93

Fax 0332 673 40 95
E-Mail

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Nerede
Cihanbeyli Devlet Hastanesi Randevu Alma
Cihanbeyli Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Cihanbeyli Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Göz Hastalıkları Polikliniği

– Genel Cerrahi Polikliniği 1

-Göğüs Hastalıkları Polikliniği

-İç Hastalıkları (Dahiliye) Polikliniği 1

-İç Hastalıkları (Dahiliye) Polikliniği 2

-İç Hastalıkları (Dahiliye) Polikliniği 3

-Nefroloji Polikliniği

-Çocuk Hastalıkları Polikliniği 1

-Çocuk Hastalıkları Polikliniği 2

-Ortopedi Ve Travmatoloji Polikliniği 1

-Ortopedi Ve Travmatoloji Polikliniği 2

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Polikliniği

-Üroloji Polikliniği

-Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Polikliniği 1

-Diş Hastalıkları ve Tedavisi Polikliniği

-Psikiyatri Polikliniği

-Kadın Hastalıkları Polikliniği

-Diyetisyen 1

-Diyetisyen 2

Cihanbeyli Devlet Hastanesi Doktorları
Cihanbeyli Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -