Eskil Devlet Hastanesi

reklam
Toplumun yaşam standardını yükseltmek için; hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, tıbbi etik kurallara uyan, eğitimli, titiz, insana değer veren, nitelikli ve doğru sağlık hizmeti sunan, sosyal sorumluluklarının bilincinde bir kurum olarak, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır.Çağdaş bilgi ve deneyimi, modern tıbbi altyapısı, tıbbın birçok alanında tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak,her zaman ve her koşulda, doğru teşhis ve tedaviyi sunan, ulusal ve uluslararası sağlık örgütleri tarafından referans gösterilen bir hastane olmak.
AksarayEskil Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Aksaray Eskil Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres : Eskil Devlet Hastanesi Eskil/Aksaray
TelefonTel:0 382 411 52 94
Fax0 382 411 52 95
E-MailE-Mail:aksaraydhs2@saglik.gov.tr
Aksaray Eskil Devlet Hastanesi Nerede
Aksaray Eskil Devlet Hastanesi Randevu Alma
AksarayEskil Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aksaray Eskil Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
AksarayEskil Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Aksaray Eskil Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil,Dahiliye(İç Hastalıkları),Çocuk Hastalıkları,Diyaliz,Servis,Laboratuvar,Röntgen,Diş Polikliniği 1,Diş Polikliniği 2,Diş Polikliniği 3,Kan Alma,Dahiliye İç Hastalıkları(2),AİLE HEKİMLİĞİ POLİKLİNİĞİ,
Aksaray Eskil Devlet Hastanesi Doktorları
AksarayEskil Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -