Trabzon Tonya Devlet Hastanesi

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donatılmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkânlarını kullanarak tüm sağlık tesisleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık merkezi olmaktır.

Tonya Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Tonya Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Dr Dilaver Yıldırım caddesi 61500 Tonya/Trabzon  
Telefon 0 (462) 881 30 38 (santral)
Fax 0 (462) 881 39 07
E-Mail trabzondhs10@saglik.gov.tr

Trabzon Tonya Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tonya Devlet Hastanesi Nerede
Tonya Devlet Hastanesi Randevu Alma
Trabzon Tonya Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tonya Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Trabzon Tonya Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tonya Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ACİL SERVİS

-POLİKLİNİKLER

-YATAKLI SERVİS

-RÖNTGEN

-LABORATUVAR

-İDARİ BİRİMLER

-Evde Sağlık Birimi

-Özellikli Sağlık Hizmetleri Birimi

Tonya Devlet Hastanesi Doktorları
Trabzon Tonya Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -