Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi

Özel Trabzon Diyaliz Merkezimizde Fresenius marka 10 adet negatif(temiz), 3 adet HCV (+), 2 adet Hbs(+) ve 1 adet yedek olmak üzere 16 adet makina ile hizmete hazırdır. Makinelerimiz Fresenius 4008 s markalı son sistem olup, dijital ekranlı, hastaların bakteri ve endotoxin den koruyan ek filtre sistemi, elektrik kesintisinde 15 dakika kadar hizmet verecek akü sistemi mevcuttur. Hastalarımızın yaşamlarının büyük bölümünü diyalizde geçirdikleri için onlara daha iyi konforlu hizmet sunmak için hasta başı TV, VCD, Dergi ve gazete hizmetleri mevcuttur. Mutfağımızda yiyecek ve içecek ihtiyaçları karşılanmaktadır. Emekli Sandığı, Bağkur, SSK lı Yurt Dışı Sigortalı ve diğer resmi kurumlarla anlaşmalı olarak hizmet vermekteyiz.
Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeşiltepe Mah. Yavuz Selim Bulvarı No:417 Ortahisar/Trabzon
Telefon Tel:0 (462) 225-0305
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Hemodiyaliz
Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Yavuz Selim Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -